Milé ženy, chcete si užít netradiční víkend? Pojďte s námi...

22.02.2018

Chcete si pročistit hlavu chůzí v přírodě a být přitom podle chuti samy nebo ve společnosti jiných žen? Chcete si vyzkoušet relaxační chůzi, vědomou chůzi, nebo chůzi naboso a prožít víkend v klidu a bez povinností? V tom případě pojďte s námi na víkendové putování pro ženy NEJDU SAMA v termínu 25. - 27. 5. 2018.

První letošní putování povede nádhernou trasou podél řeky Lužnice z Tábora, přes Bechyni a soutok Lužnice s Vltavou do Týna nad Vltavou. Společně nebo samostatně, podle momentální chuti každé účastnice, půjdeme cca 10 - 15 km denně.

Víkendové putování pro ženy Nejdu sama je vhodné pro všechny ženy, které hledají vzájemné sdílení a duševní obohacení, vnitřní zklidnění i nová přátelství. Tematicky je tento víkend je vhodný pro ženy 40+. Pokud budete mít zájem, můžete si vyzkoušet relaxační, vědomou nebo bosou chůzi a můžete putovat o samotě nebo ve společnosti ostatních.  

O večerní program se postará Monika Hodáčová, terapeutka a lektorka. A také autorka knihy "Laskavý průvodce ženy středního věku", která vyjde letos na jaře. Zaměří se na témata, která jsou pro vás důležitá, např. vztahy, dětství nebo štěstí. Večerní program je dobrovolný, stejně jako všechny aktivity během putování.

Ubytování a stravování: 2x ubytování v penzionu nebo v chatkách, v případě individuálního zájmu možno přespat i pod širým nebem, stravování polopenze

Přihlášky: viz https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEk5yy-sfDBiOcihA8bzP8SQ4b3xjEwKlnrVHF7pKdJGWOhg/viewform?c=0&w=1

Přihlášky prosím posílejte co nejdříve, preferujeme menší skupinu.