NEJDU SAMA - víkendové putování pro ženy

květen 2018


Víkendové putování pro ženy Nejdu sama je vhodné pro všechny ženy, které hledají vzájemné sdílení a duševní obohacení, vnitřní zklidnění i nová přátelství. Tematicky je tento víkend je vhodný pro ženy 40+. Pokud budete mít zájem, můžete si vyzkoušet relaxační, vědomou nebo bosou chůzi a můžete putovat o samotě nebo ve společnosti ostatních.

O večerní program se postará Monika Hodáčová, terapeutka a lektorka. A také autorka knihy "Ještě můžu vzlétnout aneb Laskavý průvodce ženy středního věku", která vyjde letos 30. dubna. Zaměří se na témata, která jsou pro nás důležitá, např. vztahy, dětství nebo štěstí. Večerní program je dobrovolný, stejně jako všechny aktivity během putování.

Ubytování a stravování: 2x ubytování v penzionu nebo v chatkách, v případě individuálního zájmu možno přespat i pod širým nebem, stravování polopenze

Přihlášky: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEk5yy-sfDBiOcihA8bzP8SQ4b3xjEwKlnrVHF7pKdJGWOhg/viewform?c=0&w=1

Přihlášky prosím posílejte co nejdříve, nejpozději však do 10.5. 2018. Preferujeme menší skupinu, cca 15 osob.

PS: Zvláštní poděkování za inspiraci patří Honzovi Látalovi a Heleně Koskové

Milé ženy, chcete si užít netradiční víkend? Pojďte s námi...

Chcete si pročistit hlavu chůzí v přírodě a být přitom podle chuti samy nebo ve společnosti jiných žen? Chcete si vyzkoušet relaxační chůzi, vědomou chůzi, nebo chůzi naboso a prožít víkend v klidu a bez povinností? A navíc v milé společnosti Moniky Hodáčové, autorky knihy "Ještě můžu vzlétnout aneb Laskavý průvodce ženy středního věku"? V tom případě pojďte s námi na víkendové putování pro ženy NEJDU SAMA v termínu 25. - 27. 5. 2018.

První letošní putování povede nádhernou trasou podél řeky Lužnice z Tábora, přes Bechyni a soutok Lužnice s Vltavou do Týna nad Vltavou. Společně nebo samostatně, podle momentální chuti každé účastnice, půjdeme cca 10 - 15 km denně.