NEJDU SAMA - víkendové putování pro ženy

Červenec 2019

Milé milovnice pěšího putování :),

v červenci se spolu s námi můžete vydat na Zlatou stezku Českého Ráje. Putování bude tentokrát vícedenní, abychom si to pořádně užily.

A pro koho je putování určeno? 

Pro ženy od 40 let výš, protože jsem taky žena 40 + , nebo spíš 50 - 1 :)   Takže jestli si chcete užít netradiční prodloužený víkend, pročistit hlavu chůzí v přírodě a být přitom podle chuti samy nebo ve společnosti jiných žen, případně prožít pár dnů bez starostí a povinností, tak pojďte s námi.

 A KDY?  26. - 28.7. 2019

Sraz: 

V Písku na autobusovém nádraží na stanovišti č.3 v 5,35 hodin

Půjdeme pěšky z Mnichova Hradiště do Turnova, přes zříceninu Valečov, skalní hrad Drábské světničky, hrad Kost, zříceninu Trosky a Hrubou skálu. Délka tras bude 14, 16 a 13 km. První den je třeba počítat s krásným, ale náročnějším terénem.

Ubytování:

Z pátku na sobotu v chatkách, ze soboty na neděli na tábořišti ve stanech (stany pro nás budou postavené, takže budeme potřebovat jen vlastní lehké letní spacáky a podložku na spaní, kterou můžeme používat i během putování např. na sezení)

Co s sebou?

Placku NEJDU SAMA, pokud už ji máte :), oblečení podle uvážení, vhodné pevnější boty, hygienické potřeby, věci na spaní, plavky, baterka, nůž, pláštěnka - pončo i přes batoh nebo klasická pláštěnka a nepromokavý návlek na batoh, spacák a podložka, pití, jídlo na páteční oběd a svačinu, léky - pokud nějaké pravidelně užíváte

Plánované ukončení akce: v neděli 28. 7. přijedeme do Prahy v cca 19 hodin a do Písku ve 21 hod.

Přihláška: https://forms.gle/C1BcWYVHwJhahuth9